Osso Giyim markasının temelleri, Sükse Spor Giyim olarak 2001 yılında İstanbul’un Mercan semtinde atıldı.


50 metrekarelik bir imalathanede mont, kaban, yelek çeşitleriyle erkek dış giyim imalatına başlayan firmamız, artan üretim kapasitesi ve aşırı talep ile kabına sığmayarak 2003 yılında imalathanesini Giyim Kent’e taşıdı.


Mağazasını da 2005 yılında cadde üstüne taşıyan ve de bu yıllarda markalaşmanın önemini kavrayan firmamız, geleceğe yapmış olduğu güçlü yatırımlar ile kurulduğu günden bu yana hep istikrarlı bir şekilde büyüyerek erkek giyim sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Türkiye pazarındaki önemini sürekli arttıran markalardan olmamızın yanı sıra, ihracat yaptığımız ülkelerinde parlayan yıldızlarındanız.

(Libya, Makedonya, Irak, Rusya, Bulgaristan ihracat yaptığımız ülkeler arasındadır.)

Kalite konusundaki özeni, kumaş seçimlerindeki titizliği ve klasikliği modernle birleştiren tasarımlarıyla kendini farklı hisseden erkekler için şıklığı yansıtmaya devam ediyoruz. Yüksek kalite, geniş renk ve orijinal tasarım modellerimizin çeşitliliği yanında uygun fiyat konusunda en rekabetçi markalardan biri olmanın mutluluğunu da ayrıca yaşamaktayız.

Hedefimiz sektörde standartları belirleyen ve en yenilikçi yapıya sahip markalardan olmaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda imalatta kalite yanında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bu memnuniyetin devamını sağlamak üzere sürekli çalışmalar yapmaktayız.

Sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız. Saygılarımızla…

İLETİŞİM

+90 212 520 30 35

+90 555 992 67 76

ossocollection@gmail.com

Mercan Semaver Sk. No:16/B
Fatih/İstanbul/Türkiye